Zwroty

1. Produkujecie produkty na zamówienie, czy można je zwrócić?

Tak, możesz zwócić nasze produkty do 14 dni, jak w sklepach które sprzedają produkty produkowane tradycyjnie. Dbamy o Twoją pełną satysfakcję i wierzymy w nasze produkty.

2. Jak mogę zwrócić produkt?

Aby dokonać zwrotu powiadom nas o zwrocie mailowo, podając numer zamówienia na adres hello@decloths.com. Potem wypełnij formularz zwrotu, który możesz znaleźć TUTAJ, następnie włóż go do paczki zwrotnej razem z rachunkiem który wysłaliśmy mailowo przy zamówieniu. Następnie wyślij paczkę na adres: Śliczna 32/43, 31-444 Kraków. Możesz również wysłać paczkę do paczkomatu numer: KRA16N.

Paczka pozbawiona formularza zwrotu jest trudna do zidentyfikowania, zatem w takim przypadku 14 dni na zwrot pieniędzy nie obowiązuje.

Prosimy o zwrot tylko produktów bez oznak użytkowania, nie pranych i nie zniszczonych.

3. Ile mam czasu na zwrot produktu?

Masz 14 dni od dostawy na poinformowanie nas o zwrocie mailowo na hello@decloths.com. Następnie w ciągu 14 dni wyślij do nas paczkę.

4. Gdzie mogę zwrócić produkty?

W razie reklamacji lub zwrotu wyślij paczkę na adres:

ul. Śliczna 32/43, 31-444 Kraków

lub możesz też skorzystać z wysyłki paczkomatem do paczkomatu: KRA16N

5. Czy mogę nadać paczkę pocztą?

Tak, jednak wybierz w tym wypadku paczkę, nie list. List może zostać awizowany i może nie zostać odebrany.

6. Czy zwracając produkt otrzymuje również zwrot za przesyłkę?

Zwracając towar otrzymujesz od nas zwrot pełnych kosztów zamówienia. Jeśli zwracasz część zamówienia, zwrotowi podlega jedynie kwota zwróconych produktów. Koszt przesyłki zwrotnej leży po Twojej stronie.

7. Ile muszę czekać na zwrot kosztu zamówienia?

Zwrot kosztu zamówienia otrzymasz do 14 dni od dnia dostarczenia do nas paczki ze zwrotem. Forma zwrotu jest identyczna jak wybrana przez Ciebie forma płatności przy finalizowaniu zamówienia. Jeśli po upływie 14 dni nadal nie otrzymasz zwrotu środków, proszę skontaktuj się z nami. Rozwiążemy tą sytuację. W przypadku gdy nie uznamy zwrotu, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

Shopping Cart
Niedługo startujemy! A ty możesz zgarnąć darmowy wykrój.Zapisz się do naszego Newslettera. Kiedy wystartujemy, wyślemy Ci kod na darmowy wykrój. :)