Idealnie dopasowane wykroje krawieckie na miarę, dzięki algorytmom Decloths

Wystarczy skonfigurować wykrój, oraz podać swoje wymiary. Resztą już zajmą się automatyczne algorytmy, które narysują Twój wykrój na miarę. 🦾

Stosujemy parametryczną konstrukcję odzieży dzięki temu tworzymy wykroje krawieckie na miarę!

W odróżnieniu od stopniowania odzieży, parametryczna konstrukcja odzieży pozwala na dopasowanie ubrania do każdej sylwetki. Wykrój krawiecki dopasowuje się do wymiarów ciała w każdym wymiarze, niezależnie od siebie. Dlatego nie posiadamy rozmiarówki, każdy wykrój jest generowany na zamówienie dla danej sylwetki. Z tego powodu wykroje Decloths są tak wyjątkowe. 😊

Porównanie stopniowania i konstrukcji parametrycznej

Wykrój stopniowany

Wykrój parametryczny

Każdy wykrój krawiecki jest generowany dla formatu A4 i A0 w pliku .pdf

Niezależnie od tego czy chcesz wydrukować go w domu na kartkach A4, czy w drukarni na brystolu możesz to zrobić bez problemu. Każdy wykrój posiada kwadrat kontrolny, aby mieć pewność, że wydruk jest w rzeczywistym rozmiarze – Twoim rozmiarze! Wykrój wygenerowany dla formatu A4 jest podzielony w taki sposób, aby po sklejeniu rogów kartki otrzymać gotowy wykrój do krojenia i szycia.

Configurator fashion wykroje krawieckie

Dostaniesz wszystko czego możesz potrzebować

Staramy się ułatwić szycie odzieży na miarę jednakowo tworząc proces szycia, który będzie dla Ciebie przyjemnością. ✂️

Wykrój krawiecki na miarę

Otrzymasz od nas dwie wersje dopasowanego wykroju do wydruku.

Wykrój podzielony na kartki A4, który możesz wydrukować w domu, posklejać taśmą klejącą, aby uzyskać wykrój w rzeczywistym rozmiarze.

Wydruk na formacie A0, który możesz wydrukować w jednym kawałku w drukarni.

wykroje na miarę

Opis poszczególnych etapów szycia

Otrzymasz dokumentację techniczno-wykonawczą, w której znajdziesz przykładową wizualizację gotowej sztuki odzieży, opisane wszystkie elementy wykroju, kroki szycia danej sztuki odzieży.

Dzięki temu nawet jeśli nie jesteś z zawodu krawcem, możesz samodzielnie uszyć zaprojektowaną przez Ciebie odzież w domu.

Wartościowe porady i informacje

Dopisując się do naszego newslettera, otrzymasz dostęp do informacji o nowych wykrojach, artykułów o ekologicznej modzie i porady modowe.

Obiecujemy wartościową i ciekawą zawartość. 😊

Nasze algorytmy wykrojów na miarę, są stworzone na bazie lat pracy i testów

Za jakość naszych algorytmów odpowiada Aleksandra, która jest główną projektantką i konstruktorką. Zdobywała wiedzę w szkole SAPU w Krakowie. Przez wiele lat uczyła się od praktyków, wertowała niezliczone książki o konstrukcji odzieży, i tworzyła dziesiątki próbnych odszyć. Wszystko przy współpracy z krawcowymi. Konsultowaliśmy również nasze działania z innymi konstruktorami z najpopularniejszych marek odzieżowych w Polsce.
Wykroje parametryczne nie są popularną, i łatwo dostępną wiedzą. Musieliśmy stworzyć swoje zasady i algorytmy tworzenia tego typu wykrojów. Jednak po wielu perypetiach, udało się.

Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Dopisz się do Newslettera! Obiecujemy interesujące informacje i artykuły o ekologicznej i odpowiedzialnej modzie. Czasem też nieco o naszych nowych produktach i funkcjonalnościach. 🙂

Masz pytania? Napisz do nas 📧

Być może masz jakieś dodatkowe pytania, na które nie zdołaliśmy odpowiedzieć w sekcji pytań i odpowiedzi?
Śmiało napisz do nas! Możesz się z nami skontaktować poprzez formularz zamieszczony na stronie lub wysłać maila na adres: hello@decloths.com.

Shopping Cart
Niedługo startujemy! A ty możesz zgarnąć darmowy wykrój.Zapisz się do naszego Newslettera. Kiedy wystartujemy, wyślemy Ci kod na darmowy wykrój. :)