Poznajmy się bliżej👋

Doszły nas słuchy, że najlepsze produkty tworzone są z potrzeby, pasji i zaangażowania. My się z tym zgadzamy! Nazywamy się Aleksandra i Miłosz.

Od wielu lat łączymy pasję do projektowania i nowoczesnych technologii. Za ich pomocą tworzymy ekosystem do projektowania i oferowania przystępnych ubrań na miarę.

IllustrationWe2

Każdy ma prawo wyglądać świetnie, w dopasowanych ubraniach, które służą lata.

Uważamy że, branże fashion trawią poważne problemy. Nadprodukcja, marnowanie zasobów, niewłaściwe traktowanie pracowników, ubrania niedopasowane do różnorodności ludzkich sylwetek. Wierzymy, że możemy to zmienić. By każdy z nas mógł kupować mniej, ale lepszej jakości, i lepiej dopasowanych ubrań.

Stworzyliśmy Decloths by wspierać rzemiosło, odpowiedzialną produkcję, naprawę i powrót do radości własnoręcznego tworzenia ubrań. Działamy w imię hasła “Zrób to sam, lub zostaw to nam”. Dlatego możesz kupić u nas nasze autorskie wykroje na miarę, jak i w niedługiej przyszłości ubrania szyte na miarę przez lokalnych krawców i szwaczki.  To Ty decydujesz, nie stawiamy przed Tobą żadnych barier.

Nasze cele wspieramy nowoczesnymi technologiami, które ułatwiają Ci wejście w świat alternatywnej produkcji ubrań. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia nam szybkie tworzenie wykrojów na każdą sylwetkę, a wirtualne modelki pozwalają Ci zobaczyć wizualizacje każdej konfiguracji naszych ubrań i wykrojów.

Pragniemy by dobór i zakup ubrań na miarę był dla Ciebie przyjemnością, dlatego Twoje doświadczenie jest dla nas bardzo ważne. Z wielką przyjemnością wysłuchamy wszelkich propozycji, i rzeczy które moglibyśmy jeszcze poprawić.

Jeśli tylko cokolwiek wpadnie Ci do głowy, odezwij się do nas. Bardzo się ucieszymy. ❤️

Czekamy na Ciebie pod mailem:

📧 hello@decloths.com

Nasz zespół

Aleksandra

To w jej głowie urodził się pomysł łatwo dostępnych, i przyjaznych dla użytkownika ubrań na miarę. Pewnego razu, po kolejnym daremnym maratonie po galerii handlowej, uznała że dość tego dobrego – musi być lepszy sposób żeby znaleźć klasyczne ubrania, które pasują do każdej sylwetki. Jest główną projektantką, konstruktorką, i odpowiada za wizualny aspekt Decloths. Jest propagatorką ekologicznego, i odpowiedzialnego podejścia do życia. Kocha wszelkie zwierzęta, i najchętniej zagłaskałaby je na śmierć.

Miłosz

Jest pasjonatem automatyzacji, i nowych technologii. Uważa że mogą one mogą zmienić branżę fashion ku lepszemu, i wspierać nowoczesne rzemiosło. Na codzień zajmuje się technologią za którą stoi Decloths, udoskonalaniem procesów produkcyjnych, tabelkologią, i papierologią. Lubi uczyć się nowych rzeczy, interesuje się elektroniką, programowaniem, nowoczesnymi materiałami, i odkryciami naukowymi.

Noemi

Wirtualna modelka wspierająca z pasją nasze sesje. Na co dzień żyje w cyfrowym świecie, podróżując po całym globie z prędkością światła. Jednak od czasu do czasu materializuje się w naszej pracowni w najmniej oczekiwanym momencie. Lubi żartować, i robić psikusy, np. zawieszając programy i zmieniając kod strony. Ma parcie na szkło, i na pewno jeszcze o niej usłyszycie.

Historia Decloths

Czerwiec, 2018

🤔 Nie mam się w co ubrać!

Pamiętna wyprawa Aleksandry do galerii handlowej. Kilka godzin poszukiwania pasujących ubrań bez powodzenia. Rodzi się idea ubrań, które pasują. Zaczynamy prace koncepcyjne, i podwaliny pod Decloths.

Czerwiec, 2018

Styczeń, 2019

🙌 Pierwsze sukcesy

Wygrana w konkursie Gumtree Start do Kariery, z pomysłem biznesowym Decloths, pozwala nam zakupić profesjonalne maszyny do szycia. Zostały one pierwszą linią frontu w testowaniu wykrojów, materiałów, i sposobów szycia.

Styczeń, 2019

rok 2019

🔨 Praca, praca

Tworzymy wykroje, weryfikujemy zasady konstrukcji i testujemy materiały. Naszym celem było stworzenie zasad parametrycznej konstrukcji, które działają dla wielu sylwetek. Wiedzę tą zdobywaliśmy długotrwałą metodą prób i błędów. Okazuje się, że jest to wiedza tajemna. Udoskonalamy je nieprzerwanie do tej pory.

rok 2019

rok 2020

🦄 Tworzymy Startup

Nasz pomysł zyskał poparcie i pomoc Fundacji Kraków Miastem Startupów. Wsparli nas w rozwinięciu podstaw biznesowych, i poznania praktyków tworzenia startupów. Uczestnictwo w pre-akceleratorze KITS i wygrane w Pitch Fightach pomogły nam rozwijać Decloths. Jednocześnie ciągle udoskonalamy nasze wykroje, wiedzę o materiałach i technologii szycia.

rok 2020

rok 2021

🦅 Rozwijamy skrzydła

Przeszliśmy z sukcesem program Platformy Startowe dla innowacyjnych pomysłów biznesowych. Uzyskane wsparcie pomogło nam stworzyć przyjazną witrynę i inwestować w środki produkcji. Zakładamy spółkę. Rozpoczynamy współpracę z lokalnymi krawcowymi. Zaczęliśmy pracę nad automatyzacją tworzenia wykrojów, skracając czas potrzebny na ich wykonanie z godziny do kilku minut.

rok 2021

Luty, 2022

🏇 Startujemy

Po długim czasie przygotowań jesteśmy gotowi. Zaczynamy od oferowania wykrojów, które możecie uszyć sami, lub zanieść do krawcowej. Jednak to tylko początek!

Luty, 2022

Już niedługo

🔮 Nasze plany

Pracujemy nad wieloma nowymi funkcjonalnościami i dopełniającymi produktami. Wszystko żebyście mogli z przyjemnością uczestniczyć w ekologicznej, i odpowiedzialnej społecznie rewolucji branzy fashion. Trzymajcie kciuki!

Już niedługo

Wierzymy w wartości

IllustrationCraftebook2

Local

Wspieramy lokalnych specjalistów rzemiosła krawieckiego, pasjonatów i hobbystów, którzy szyją z odzież z największą dokładnością.

IllustrationConscious

Conscious

Zachęcamy i promujemy wykorzystywanie tkanin wykonanych z naturalnych ekologicznych materiałów, oraz tych pochodzących ze stoków.

Less waste

Twórzmy i kupujmy ubrania w sposób zrównoważony. Ubrania takie jakie chcesz, dobrej jakości, na lata.

newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Dopisz się do Newslettera! Obiecujemy interesujące informacje i artykuły o ekologicznej i odpowiedzialnej modzie. Czasem też nieco o naszych nowych produktach i funkcjonalnościach. 🙂

Masz pytania? Napisz do nas 📧

Być może masz jakieś dodatkowe pytania, na które nie zdołaliśmy odpowiedzieć w sekcji pytań i odpowiedzi?
Śmiało napisz do nas! Możesz się z nami skontaktować poprzez formularz zamieszczony na stronie lub wysłać maila na adres: hello@decloths.com.

Na blogu piszemy o tym co nam bliskie

O modzie, ekologii, odpowiedzialności, społeczności, naszych odczuciach i obawach. Doradzamy jak wybrać ubrania, w których będziesz wyglądać wyjątkowo. Czytaj swobodnie i podziel się z innymi!

Blog o odpowiedzialnej modzie
Shopping Cart