Centymetr krawiecki do druku A4 – krótki poradnik.

Centymetr krawiecki do druku wygląd
Miłosz Cichoń

Miłosz Cichoń

Przeczytasz artykuł w 2 minut

3 kroki do złożenia centymetra z jednej kartki A4!

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie krótki poradnik DIY jak złożyć centymetr krawiecki do druku, który znajdziesz w linku poniżej.

Mierzenie jest najważniejszym krokiem do stworzenia idealnie dopasowanej odzieży. Najłatwiej zabierzesz miarę za pomocą centymetra krawieckiego. Wiemy, że nie zawsze jest gdzieś w pobliżu. Łatwo też się zapodziewa, lub niszczy. Pasmanterie nie stoją na każdym rogu, a koszt przesyłki za tak tanią rzecz jak metr poraża.

Jednak nie ma się co poddawać. Jeśli nie masz w domu lub akurat gdzieś tajemniczo się ukrył mamy dla Ciebie rozwiązanie. Możesz skorzystać z naszego centymetra krawieckiego do druku, którego złożenie zajmie Ci maksymalnie 5min 🥰

Cały proces jego składania opisujemy ze szczegółami poniżej. Ale nawet bez instrukcji jest to super proste. To co? Zaczynamy? 😄

Lista potrzebnych rzeczy:

  • drukarka
  • jedna kartka A4
  • nożyczki lub nożyk
  • taśma lub klej
  • 5 minut Twojego czasu
Centymetr krawiecki do druku

1. Pobierz i wydrukuj centymetr krawiecki do druku

🖨️ Kliknij w przycisk powyżej i pobierz centymetr krawiecki w formacie PDF.
Otworzysz go Adobe Readerem, lub bezpośrednio w swojej przeglądarce.

Wydrukuj centymetr w rzeczywistym rozmiarze, zwróć na to uwagę w opcjach wydruku. Jest to bardzo ważne aby operować na rzeczywistych jednostkach 🙂

Centymetr krawiecki do druku wycięte

2. Wytnij centymetr krawiecki

✂️ Dla większej wytrzymałości taśmy możesz podkleić ją przeźroczystą taśmą przed wycięciem.

Na początku wytnij centymetr wokół ramki zaznaczone pogrubionym konturem. Następnie przetnij wycięty centymetr od początku pogrubionej linii zaznaczonej ikoną nożyczki aż do punktu oznaczonego małym kwadratem. Nie przecinaj poszczególnych fragmentów do końca. Powtórz czynność dla każdego z fragmentów centymetra.

Centymetr krawiecki do druku klejenie

3. Złóż swój centymetr krawiecki

Rozłóż centymetr krawiecki wzdłuż, tak jakbyś miała się nim zmierzyć. Następnie złóż ze sobą do środka oba fragmenty centymetra według strzałki zaznaczonej na rysunku. Dla pewności możesz zagiąć lub skleić oba fragmenty klejem lub taśmą. Powtórz składanie dla każdego fragmentu.

Gotowe!

Teraz i Ty możesz zmierzyć siebie, i innych dzięki samodzielnie wykonanemu centymetrowi krawieckiemu! Let’s show begin!  💃🏻

O autorze

Miłosz Cichoń

Miłosz Cichoń

Zainteresowany odpowiedzialną ekonomią i przyszłością rynku mody. Projektant produktu, fan nowych technologii, automatyzacji i programowania. Zajmuje się w Decloths aspektami technicznymi, i implementacją nowych funkcjonalności dla wygody użytkowników.

O autorze

Miłosz Cichoń

Miłosz Cichoń

Zainteresowany odpowiedzialną ekonomią i przyszłością rynku mody. Projektant produktu, fan nowych technologii, automatyzacji i programowania. Zajmuje się w Decloths aspektami technicznymi, i implementacją nowych funkcjonalności dla wygody użytkowników.

Przeczytaj inne wpisy

Lubisz szyć, ale nie poprawiać wykroje?

U nas skonfigurujesz wymarzony wykrój, podasz wymiary i otrzymasz na maila wykrój skrojony idealnie pod Ciebie. 😊

wykroje krawieckie konfigurator
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Otrzymasz od nas 30% rabatu na pierwsze zamówienie. 

Obiecujemy interesujące promocje, artykuły i premiery nowych wykrojów. 🙂

Shopping Cart